Drukarka do 100 zł

W większości domów gości tradycyjna drukarka, która służy nam do drukowania różnych informacji, zdjęć czy dokumentów. Czasami potrzebujemy coś na szybko wydrukować, a nie mamy żadnej drukarni obok. Wtedy przydaje się drukarka do 100 zł. Jest to niewielki sprzęt. Ale za to niezbędny. Zwłaszcza, gdy studiujemy, chodzimy do szkoły czy potrzebujemy coś na szybko do pracy. A cena też mówi sama za siebie. To zdecydowanie oszczędność czasu i pieniędzy. Dlatego warto spędzić trochę czasu nad wyborem tej najlepszej.

Postanowiliśmy Wam w tym pomóc. Mamy dla Was mały poradnik, jak kupić drukarka do 100 zł. Znajdziecie w nim odpowiedzi na nurtujące pytania oraz ciekawostki. Jeśli nie wiecie, jak się za to zabrać, koniecznie przeczytajcie artykuł i nie zapomnijcie zajrzeć do rankingu najlepszych!

Jaką drukarkę do 100 zł wybrać i kupić?

Drukarki do 100 zł mogą się nieznacznie różnić. Dlatego warto zastanowić się, czego oczekujemy od nowego sprzętu i dokładnie przeanalizować dostępne modele. Powinniśmy zwrócić uwagę na istotnie parametry jak:

  1. rodzaj,
  2. szybkość drukowania,
  3. papier,
  4. materiały,
  5. sterowanie,
  6. łączność,
  7. wielofunkcyjność,
  8. obciążenie.
Drukarka do 100 zł
Drukarka do 100 zł / Opinie, cena, ranking

Rodzaj drukarki do 100 zł

Rodzaj drukarki do 100 zł możemy podzielić na dwa. Pierwsza z nich jest atramentowa, czyli klasyczny przykład, gdzie używa się atramentu. Jest polecana do wydruków czarno-białych dokumentów, ale też kolorowych jak np. zdjęcia.

Drugim rodzajem jest drukarka do 100 zł laserowa. Zwykle używa się jej do wydruku czarno-białych tekstów. Do dyspozycji mamy laser lub diody LED, które nanoszą toner na kartkę papieru.

Szybkość drukowania drukarki do 100 zł

Czy dobra drukarka do 100 zł powinna drukować szybko czy wolno? To jedno z podstawowych pytań, które musimy sobie zadać, przed zakupem. Oczywiście każdy chciałby mieć wydrukowane dokumenty na już. Zwłaszcza, gdy gdzieś się spieszymy. Jednak nie zawsze szybko oznacza dobrze. W tym przedziale cenowym nie mamy możliwości dobru szybkości drukowania. Zwykle jest to około 20 kartek na minutę. Ale za to mamy pewność, że wydruk będzie dokładny. Trochę wolniejsza praca zapewni nam dobrą jakość.

Papier do drukarki do 100 zł

Wszystkie drukarki do 100 zł obsługują biały papier A4. Jednak, gdy zależy nam również na innym materiale, warto wcześniej to sprawdzić, czy nasz sprzęt będzie w stanie drukować np. na papierze fotograficznym, kopercie czy innym niestandardowym nośniku. Niektóre modele w tej cenie pozwalają na wydruki na innym papierze, niż A4, jeśli chodzi o wielkość kartki. Zwróćmy uwagę także na ilość pojemnika na papier. Standardowo powinno wchodzić około 80 kartek na raz. A także około 25 kartek w odbiorniku. Jednak wszystko zależy od modelu.

Materiały do drukarki do 100 zł

Wybierając drukarkę do 100 zł zastanówmy się co chcemy drukować i na jakim papierze. A także co wyjdzie nas taniej, przy jednoczesnym zachowaniu dobrej jakości. Zarówno tonery, jak i tusze mają swoje wady, zalety i odpowiednią cenę. Przed zakupem drukarki do 100 zł dokładnie sprawdźmy wszelkie informacje na jej temat, w ty także materiały do druku. Sprawdźmy czy tusze i tonery są tanie i dostępne w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Niektóre modele mogą oferować dużo tańsze zamienniki. Jednak nie wszystkie zamienniki pasują do każdej drukarki. Warto to sprawdzić przed zakupem.

Sterowanie drukarką do 100 zł

Dobra drukarka do 100 zł powinna być bardzo łatwa i intuicyjna w obsłudze. Warto więc zainwestować w sprzęt, który posiada wyświetlacz, najlepiej dotykowy. Wtedy będziemy mogli w bardzo szybki sposób wybrać dostępne opcje i ustawienia. Jednak w tej cenie raczej mamy fizyczne przyciski i niedotykowy ekran. Niektóre modele mogą też posiadać specjalne aplikacje do sterowania ze smartfona czy tabletu. Dzięki temu również szybko ustawimy wszystko.

Jaka drukarka do 100 zł
Jaka drukarka do 100 zł – opinie, ranking, cena

Łączność drukarki do 100 zł

Drukarka do 100 zł jest zazwyczaj podłączona do laptopa za pomocą złącza USB. Przewód z drugiej strony jest podpięty do drukarki i podłączony do prądu. Dzięki temu możemy w prosty sposób drukować od razu pliki z laptopa, jednak naszym ogranicznikiem są kable, które mogą się plątać. Dlatego jest też inny sposób podłączenia, jednak tej cenie rzadko spotykany.

Nowoczesna drukarka do 100 zł posiada opcję złącza Bluetooth. Wystarczy przesłać plik z laptopa do drukarki i drukować. A także jest to sposób na bardzo szybki i prosty patent wysyłki dokumentów z laptopa czy tableta. I co najważniejsze, nie ma plączących się kabli!

Wielofunkcyjność drukarki do 100 zł

Wielofunkcyjność drukarki do 100 zł polega na tym, że mamy dodatkowe funkcje, które ułatwiają nam użytkowanie. Często potrzebujemy coś zeskanować i wysłać mailem, od tego mamy naszą nową drukarkę. Nie tylko wydrukujemy coś na czarno-biało, na kolorowo, ale też zeskanujemy dokumenty i prześlemy je na mail czy zapisze na swoim laptopie. Wielofunkcyjność przyda się nie tylko na co dzień, zwłaszcza do szkoły czy pracy.

Obciążenie drukarki do 100 zł

Ile dokumentów może wydrukować nasza nowa drukarka do 100 zł? W skali miesiąca? Jeśli jesteście ciekawi tej odpowiedzi to powiemy Wam, że zależy to od producenta. Standardowo jednak w tej cenie możemy spodziewać się około 2000 stron w miesiącu.

Najlepsza drukarka do 100 zł

Jeśli szukamy najlepszej drukarki do 100 zł, powinniśmy najpierw zastanowić się, co jest dla nas ważne. Warto też poczytać opinie innych użytkowników, aby dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę, aby dobrać produkt pod swoje oczekiwania. Powinniśmy sprawdzić, które modele są najbardziej awaryjne, które mają tanie zamienniki tuszu, czy posiadają dodatkowe funkcje, itd. Wtedy z pewnością dobierzemy produkt pod nasze oczekiwania. A to jest najważniejsze, tylko tak znajdziemy dla siebie najlepszą drukarkę.

Zalety drukarki do 100 zł

Choć drukarka do 100 zł to niewielkie urządzenie za niewielkie pieniądze, ma w sobie kilka zalet. Przede wszystkim jest to bardzo przystępna cena, która z pewnością nie zrujnuje naszego domowego budżetu. A przy tym mamy całkiem dobrej jakości sprzęt. Dzięki temu nie przepłacamy też w drukarni i nie tracimy czasu. Każdy w domu powinien mieć swoją drukarkę na awaryjne sytucje.

Najlepsza drukarka do 100 zł
Najlepsza drukarka do 100 zł

Gdzie kupić drukarkę do 100 zł?

Bardzo duży wybór drukarek do 100 zł znajdziemy w stacjonarnym sklepie z akcesoriami dl komputerów, elektroniką i w sklepach RTV. Często też w dużych marketach. Drugą opcją jest zakup przez internet. Często możemy natrafić na promocje. Do popularnych producentów należą: Epson, Canon, HP, MyOffice, inni.

Drukarka do 100 zł – opinie

Jakie są Wasze doświadczenia z drukarką do 100 zł? Czy możecie ją polecić innym, jakiś konkretny model? Czy raczej odradzacie? Na co zwróciliście największą uwagę podczas zakupu? Czy uważacie swój wybór za trafiony? Dlaczego zastanawiacie się akurat nad sprzętem w tej cenie? Czekamy na Wasze opinie w sekcji komentarzy!

Drukarka do 100 zł / Ranking najlepszych

Wielu z Was zapewne nadal nie może się na nic konkretnego zdecydować. Ale nie martwcie się, mamy dla Was ranking najlepszych drukarek do 100 zł. W zestawieniu znajdziecie tylko produkty polecane przez innych użytkowników. Warto sprawdzić i wybrać coś dla siebie. Zapraszamy!

Dodaj opinie na forum