Wywiad z Marcinem Brzostowskim, autorem książki “Złote spinki Jeffreya Banksa”: zero ściemy, zero beznadziejnych opisów

Marcin Brzostowski, lat 49.  Laureat konkursu Ad Absurdum zorganizowanego przez wydawnictwo Indigo. Autor powieści “Pozytywnie nieobliczalni”, “Radio “Miłość” nadaje!” oraz “I tak skończymy w więzieniu! czyli Tryptyk Polski (bez trzeciej części)” (e-book). Miłośnik krótkich form literackich, komiksu posiadający sporą wiarę w kreatywne myślenie czytelnika.

Ewa: Marcinie, dlaczego zdecydowałeś się na self-publishing? Czy myślałeś kiedyś o współpracy z jakimś wydawnictwem?

Marcin: Ewo, ale ja nie jestem self-publisherem. Co prawda od kilku lat wydaję swoje książki głównie w formie e-booków, ale czynię to w normalnym wydawnictwie, tylko że jest to wydawnictwo internetowe (E-bookowo). Jest to kolejne wydawnictwo, z którym współpracuję i zapewniam Cię, że jest to najlepsze istniejące na rynku wydawnictwo zajmujące się e-bookami. Czytaj dalej “Wywiad z Marcinem Brzostowskim, autorem książki “Złote spinki Jeffreya Banksa”: zero ściemy, zero beznadziejnych opisów”

Wywiad z Iloną Gołębiewską autorką książki ,,Powrót do starego domu”: „Na pewno spomiędzy kolejnych stron powieści mrugam do czytelnika własnymi doświadczeniami, emocjami, ale trudno ocenić, które są właśnie moje”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pani Ilona w wieku pięciu lat postanowiła, że w przyszłości będzie uczyć oraz pisać książki… i słowa dotrzymała. Na co dzień pracuje ze studentami, prowadzi zajęcia terapeutyczne dla dzieci i młodzieży, a także skutecznie szkoli dorosłych i odkrywa nowe smaki życia wraz z seniorami. Jest poetką, debiutowała w 2012 r. tomem poezji „Traktat życia”, należy do Światowego Stowarzyszenia Poetów (Movimiento Poetas del Mundo). Autorka wielu książek i artykułów oraz bajek, baśni, opowiadań dla dzieci i młodzieży. Prowadzi stronę autorską www.ilonagolebiewska.pl

Mieszka w Warszawie, ale gdy pisze, ucieka do starego drewnianego domu na mazowieckiej wsi, w którym czas się zatrzymał. Uwielbia pracę z ludźmi, długie podróże do zapomnianych miejsc, czytanie książek po nocach oraz zapach świeżej kawy o poranku. Jej wielkim marzeniem jest założenie fundacji. Mistrzyni emocji! Bardzo mocno wierzy w happy endy! Czytaj dalej “Wywiad z Iloną Gołębiewską autorką książki ,,Powrót do starego domu”: „Na pewno spomiędzy kolejnych stron powieści mrugam do czytelnika własnymi doświadczeniami, emocjami, ale trudno ocenić, które są właśnie moje””